N:Light
Sparta a-Shine Energy Bes3 Flex accu DOVER WHITE MATTE
Out of stock
€ 4.299,00| Kleurcommercieelcde | DOVER WHITE MATTE |
|---|---|
| Framehoogte | 48, 53, 57, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Enviolo |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Enviolo Trekking |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 500 of 625Wh |
| Accu positie | In frame, uitneembaar |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | HD-T386 |
| Achterrem Type | HD-T386 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | Intuvia |
| Kettingbescherming | Riemscherm |
| Achterlicht | N:Light |
| Voorlicht | N:Light |
| Motor capaceit | 75 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | BES3 Performance Line “SMART” system |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Bassano |
| Merk Shifter | Enviolo |
| Type Shifter | Enviolo CT |
| Slot | ABUS ringslot geschikt voor insteekkabel |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Type Band | Energizer Active Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast, aluminium |
| Zadelpen | Verend |
| Gewichtcommercieel | 30.6 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta A-Shine Ultra Bes3 Flex accu Black Metallic Gloss
Out of stock
€ 4.699,00| Kleurcommercieelcde | Black Metallic Gloss |
|---|---|
| Framehoogte | 48, 53, 57 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Enviolo |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Enviolo Trekking Disc |
| Poedercoat | Glans |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 500 of 625Wh |
| Accu positie | In frame, uitneembaar |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | HD-T386 |
| Achterrem Type | HD-T386 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | Kiox |
| Kettingbescherming | Riemscherm |
| Achterlicht | N:Light |
| Voorlicht | N:Light |
| Motor capaceit | 75 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | BES3 Performance Line |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle San Marco |
| Merk Shifter | Enviolo |
| Type Shifter | Enviolo CT |
| Slot | ABUS ringslot geschikt voor insteekkabel |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Type Band | Energizer Active Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Verend |
| Zadelpen | Verend |
| Gewichtcommercieel | 30.5 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta d-Rule Fit Flex accu Camel matte
Out of stock
€ 3.299,00| Kleurcommercieelcde | Camel matte |
|---|---|
| Framehoogte | 48, 53, 57 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Lage instap |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400, 500 of 625 Wh |
| Accu positie | In frame, uitneembaar |
| Type Accu | Powertube |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | HD-T275 |
| Achterrem Type | HD-T275 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | Purion |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | N:Light |
| Voorlicht | N:Light |
| Motor capaceit | 50 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line Plus |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Type Shifter | Nexus |
| Slot | AXA ringslot geschikt voor insteekkabel |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Luchtbanden |
| Type Band | Energizer Active Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Verend |
| Zadelpen | Vast |
| Gewichtcommercieel | 31.15 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta d-Rule Fit Flex accu GREY BROWN MATTE
In stock
€ 3.149,10
| Kleurcommercieelcde | GREY BROWN MATTE |
|---|---|
| Framehoogte | 48, 53, 57, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 500 of 625Wh |
| Accu positie | In frame, uitneembaar |
| Type Accu | Powertube |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | HD-T386 |
| Achterrem Type | HD-T386 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | Purion 200 |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | N:Light |
| Voorlicht | N:Light |
| Motor capaceit | 50 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line Plus |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Bassano |
| Merk Shifter | Shimano |
| Type Shifter | Nexus |
| Slot | ABUS ringslot geschikt voor insteekkabel |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Luchtbanden |
| Type Band | Energizer Active Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Verend, monoshock |
| Zadelpen | Verend |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta d-Rule Fit Flex accu Lightblue matte
Available on backorder
€ 3.239,10
| Kleurcommercieelcde | Lightblue matte |
|---|---|
| Framehoogte | 53, 57 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 500 of 625Wh |
| Accu positie | In frame, uitneembaar |
| Type Accu | Powertube |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | HD-T386 |
| Achterrem Type | HD-T386 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | Purion 200 |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | N:Light |
| Voorlicht | N:Light |
| Motor capaceit | 50 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line Plus |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Bassano |
| Merk Shifter | Shimano |
| Type Shifter | Nexus |
| Slot | ABUS ringslot geschikt voor insteekkabel |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Type Band | Energizer Active Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Verend, monoshock |
| Zadelpen | Verend |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina