Verend
Sparta A-Shine Ultra Bes3 Flex accu Black Metallic Gloss
Out of stock
€ 4.699,00| Kleurcommercieelcde | Black Metallic Gloss |
|---|---|
| Framehoogte | 48, 53, 57 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Enviolo |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Enviolo Trekking Disc |
| Poedercoat | Glans |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 500 of 625Wh |
| Accu positie | In frame, uitneembaar |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | HD-T386 |
| Achterrem Type | HD-T386 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | Kiox |
| Kettingbescherming | Riemscherm |
| Achterlicht | N:Light |
| Voorlicht | N:Light |
| Motor capaceit | 75 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | BES3 Performance Line |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle San Marco |
| Merk Shifter | Enviolo |
| Type Shifter | Enviolo CT |
| Slot | ABUS ringslot geschikt voor insteekkabel |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Type Band | Energizer Active Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Verend |
| Zadelpen | Verend |
| Gewichtcommercieel | 30.5 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta c-Grid Energy LTD Flex accu Grijs
Out of stock
€ 2.699,00| Kleurcommercieelcde | Grijs |
|---|---|
| Framehoogte | 46, 51, 56, 61 |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Poedercoat | Glans |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400 of 500 Wh |
| Accu positie | In frame, uitneembaar |
| Type Accu | Bosch |
| Achterremmerk | Alongha |
| Voorremmerk | Alhonga |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | HT474 |
| Achterrem Type | HT474 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK compatible tot 25kg |
| Merk Display | Purion |
| Kettingbescherming | Riemscherm |
| Achterlicht | Automatisch |
| Voorlicht | Automatisch |
| Motor capaceit | 50 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line Plus |
| Trapondersteuningaantal | 5 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Type Shifter | Nexus |
| Slot | ABUS ringslot geschikt voor insteekkabel |
| Merk Band | Schwalbe |
| Type Band | Road Cruiser |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Verend |
| Gewichtcommercieel | 28.35 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta c-Grid Fit Incl. 500wh Beton Grijs mat
In stock
€ 2.519,10
| Kleurcommercieelcde | Beton Grijs mat |
|---|---|
| Framehoogte | 51, 56, 61 |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 500 Wh |
| Accu positie | In frame, uitneembaar |
| Type Accu | Bosch |
| Achterremmerk | Alongha |
| Voorremmerk | Alhonga |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | HT474 |
| Achterrem Type | HT474 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK compatible tot 25kg |
| Merk Display | Purion 200 |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | Automatisch |
| Voorlicht | Automatisch |
| Motor capaceit | 40 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active |
| Trapondersteuningaantal | 5 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Type Shifter | Nexus |
| Slot | ABUS ringslot geschikt voor insteekkabel |
| Merk Band | Schwalbe |
| Type Band | Road Cruiser |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Verend |
| Zadelpen | Vast |
| Gewichtcommercieel | 28.2 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta C-Grid Ultra Bes3 Incl. 500wh Bronx Green Gloss
Out of stock
€ 3.599,00| Kleurcommercieelcde | Bronx Green Gloss |
|---|---|
| Framehoogte | 51, 56, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Enviolo |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Enviolo City |
| Voornaaf | KT-K88F – 36g – 6 Bolt |
| Poedercoat | Glans |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 500 Wh |
| Accu positie | In frame, uitneembaar |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Alongha |
| Voorremmerk | Alhonga |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | HT474 |
| Achterrem Type | HT474 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK compatible tot 25kg |
| Merk Display | Purion 200 |
| Kettingbescherming | Riemscherm |
| Achterlicht | AXA JUNO-E |
| Voorlicht | AXA Nxt 30 E-bike |
| Motor capaceit | 75 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | BES3 Performance Line “SMART” system |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Enviolo |
| Type Shifter | Enviolo CT |
| Slot | ABUS 4750L + accu slot – Insteek optie |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Type Band | Energizer Active Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Verend |
| Zadelpen | Vast |
| Gewichtcommercieel | 29.8 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta d-Rule Fit Flex accu Camel matte
Out of stock
€ 3.299,00| Kleurcommercieelcde | Camel matte |
|---|---|
| Framehoogte | 48, 53, 57 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Lage instap |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400, 500 of 625 Wh |
| Accu positie | In frame, uitneembaar |
| Type Accu | Powertube |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | HD-T275 |
| Achterrem Type | HD-T275 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | Purion |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | N:Light |
| Voorlicht | N:Light |
| Motor capaceit | 50 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line Plus |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Type Shifter | Nexus |
| Slot | AXA ringslot geschikt voor insteekkabel |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Luchtbanden |
| Type Band | Energizer Active Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Verend |
| Zadelpen | Vast |
| Gewichtcommercieel | 31.15 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina