40
Sparta A-lane Fit Bes3 Flex accu Navyblue matte
In stock
€ 2.069,10
| Kleurcommercieelcde | Navyblue matte |
|---|---|
| Framehoogte | 51, 56, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400 of 500 Wh |
| Accu positie | Achterdrager |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | T275 |
| Achterrem Type | T275 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | LED remote |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | AXA Blueline |
| Voorlicht | AXA Nxt 30 E-bike |
| Motor capaceit | 40 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Type Shifter | Nexus 7 – C3000-7 |
| Slot | ABUS 4750L + accu slot – Insteek optie |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Type Band | Road Cruiser Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast, aluminium |
| Zadelpen | Vast |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta A-lane Fit Bes3 Flex accu Wolframgrijs
Out of stock
€ 2.249,00| Kleurcommercieelcde | Wolframgrijs |
|---|---|
| Framehoogte | 51, 56, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Poedercoat | Glans |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400 of 500 Wh |
| Accu positie | Achterdrager |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | T275 |
| Achterrem Type | T275 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | LED remote |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | AXA Blueline |
| Voorlicht | AXA Nxt 30 E-bike |
| Motor capaceit | 40 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Type Shifter | Nexus 7 – C3000-7 |
| Slot | ABUS 4750L + accu slot – Insteek optie |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Type Band | Road Cruiser Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast, aluminium |
| Zadelpen | Vast |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta c-Grid Fit Incl. 500wh Beton Grijs mat
In stock
€ 2.519,10
| Kleurcommercieelcde | Beton Grijs mat |
|---|---|
| Framehoogte | 51, 56, 61 |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 500 Wh |
| Accu positie | In frame, uitneembaar |
| Type Accu | Bosch |
| Achterremmerk | Alongha |
| Voorremmerk | Alhonga |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | HT474 |
| Achterrem Type | HT474 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK compatible tot 25kg |
| Merk Display | Purion 200 |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | Automatisch |
| Voorlicht | Automatisch |
| Motor capaceit | 40 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active |
| Trapondersteuningaantal | 5 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Type Shifter | Nexus |
| Slot | ABUS ringslot geschikt voor insteekkabel |
| Merk Band | Schwalbe |
| Type Band | Road Cruiser |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Verend |
| Zadelpen | Vast |
| Gewichtcommercieel | 28.2 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta c-Grid Fit Incl. 500wh Peach matt
Available on backorder
€ 2.564,10
| Kleurcommercieelcde | Peach matt |
|---|---|
| Framehoogte | 51, 56, 61 |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 500 Wh |
| Accu positie | In frame, uitneembaar |
| Type Accu | Bosch |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | HD-T275 |
| Achterrem Type | HD-T275 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK compatible tot 25kg |
| Merk Display | Purion 200 |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | Automatisch |
| Voorlicht | Automatisch |
| Motor capaceit | 40 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line |
| Trapondersteuningaantal | 5 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Type Shifter | Nexus |
| Slot | ABUS ringslot geschikt voor insteekkabel |
| Merk Band | Schwalbe |
| Type Band | Energizer Active Plus |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Verend, duoshock |
| Zadelpen | Vast |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta d-Wiz Fold Flex accu Black Matt
In stock
| Kleurcommercieelcde | Black Matt |
|---|---|
| Framehoogte | 45 |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Uni |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400 of 500 Wh |
| Accu positie | Op frame, afneembaar |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Merk Display | Purion |
| Kettingbescherming | Kettingscherm |
| Achterlicht | Automatisch |
| Voorlicht | Aan/Uit |
| Motor capaceit | 40 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Type Shifter | Nexus |
| Slot | ABUS ringslot geschikt voor insteekkabel |
| Standaard | Tweepoot standaard |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Type Band | Marathon |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast |
| Zadelpen | Vast |
| Gewichtcommercieel | 22.5 |