Enviolo Trekking
Sparta a-Shine Energy Bes3 Flex accu DOVER WHITE MATTE
Out of stock
€ 4.299,00| Kleurcommercieelcde | DOVER WHITE MATTE |
|---|---|
| Framehoogte | 48, 53, 57, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Enviolo |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Enviolo Trekking |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 500 of 625Wh |
| Accu positie | In frame, uitneembaar |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | HD-T386 |
| Achterrem Type | HD-T386 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | Intuvia |
| Kettingbescherming | Riemscherm |
| Achterlicht | N:Light |
| Voorlicht | N:Light |
| Motor capaceit | 75 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | BES3 Performance Line “SMART” system |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Bassano |
| Merk Shifter | Enviolo |
| Type Shifter | Enviolo CT |
| Slot | ABUS ringslot geschikt voor insteekkabel |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Type Band | Energizer Active Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast, aluminium |
| Zadelpen | Verend |
| Gewichtcommercieel | 30.6 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta d-RULE ULTRA METb BES3 Flex accu Zwart mat
Out of stock
€ 4.399,00| Kleurcommercieelcde | Zwart mat |
|---|---|
| Framehoogte | 53, 57, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Heren |
| Merk versnellingen | Enviolo |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Enviolo Trekking |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 500 of 625Wh |
| Accu positie | In frame, uitneembaar |
| Type Accu | Powertube |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | HD-T390 |
| Achterrem Type | HD-T390 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | KIOX 300 |
| Kettingbescherming | Riemscherm |
| Achterlicht | N:Light |
| Voorlicht | N:Light short 40 lux |
| Motor capaceit | 75 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | BES3 Performance Line “SMART” system |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Enviolo |
| Type Shifter | Enviolo CT |
| Slot | ABUS ringslot geschikt voor insteekkabel |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Type Band | Energizer Active Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Verend, duoshock |
| Gewichtcommercieel | 31.75 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta d-RULE ULTRA METb BES3 Flex accu Zwart mat
Out of stock
€ 4.399,00| Kleurcommercieelcde | Zwart mat |
|---|---|
| Framehoogte | 48, 53, 57 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Enviolo |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Enviolo Trekking |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 500 of 625Wh |
| Accu positie | In frame, uitneembaar |
| Type Accu | Powertube |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | HD-T390 |
| Achterrem Type | HD-T390 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | KIOX 300 |
| Kettingbescherming | Riemscherm |
| Achterlicht | N:Light |
| Voorlicht | N:Light short 40 lux |
| Motor capaceit | 75 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | BES3 Performance Line “SMART” system |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Enviolo |
| Type Shifter | Enviolo CT |
| Slot | ABUS ringslot geschikt voor insteekkabel |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Type Band | Energizer Active Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Verend, duoshock |
| Gewichtcommercieel | 31.75 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina