AXA Blueline
Sparta A-lane Energy Bes3 Flex accu Alpine Green Matt
Out of stock
€ 2.449,00| Kleurcommercieelcde | Alpine Green Matt |
|---|---|
| Framehoogte | 51, 56, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400 of 500 Wh |
| Accu positie | Achterdrager |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | T275 |
| Achterrem Type | T275 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | AXA Blueline |
| Motor capaceit | 50 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line Plus |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Slot | ABUS 4750L + accu slot – Insteek optie |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast, aluminium |
| Zadelpen | Vast |
| Gewichtcommercieel | 27 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta A-lane Energy Bes3 Flex accu Egean-Blue mat
In stock
€ 2.339,10
| Kleurcommercieelcde | Egean-Blue mat |
|---|---|
| Framehoogte | 51, 56, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400 of 500 Wh |
| Accu positie | Achterdrager |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | T275 |
| Achterrem Type | T275 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | Purion 200 |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | AXA Blueline |
| Motor capaceit | 50 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line Plus |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Slot | ABUS 4750L + accu slot – Insteek optie |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast, aluminium |
| Zadelpen | Vast |
| Gewichtcommercieel | 28 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta A-lane Energy Bes3 Flex accu Iceblue mat
In stock
€ 2.339,10
| Kleurcommercieelcde | Iceblue mat |
|---|---|
| Framehoogte | 51, 56 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400 of 500 Wh |
| Accu positie | Achterdrager |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | T275 |
| Achterrem Type | T275 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | Purion 200 |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | AXA Blueline |
| Motor capaceit | 50 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line Plus |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Slot | ABUS 4750L + accu slot – Insteek optie |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast, aluminium |
| Zadelpen | Vast |
| Gewichtcommercieel | 28 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta A-lane Energy Bes3 Flex accu Navyblue matte
In stock
€ 2.339,10
| Kleurcommercieelcde | Navyblue matte |
|---|---|
| Framehoogte | 56, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Heren |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400 of 500 Wh |
| Accu positie | Achterdrager |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | T275 |
| Achterrem Type | T275 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | Purion 200 |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | AXA Blueline |
| Motor capaceit | 50 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line Plus |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Slot | ABUS 4750L + accu slot – Insteek optie |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast, aluminium |
| Zadelpen | Vast |
| Gewichtcommercieel | 28 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta A-lane Energy Bes3 Flex accu Wolframgrijs mat
Out of stock
€ 2.449,00| Kleurcommercieelcde | Wolframgrijs mat |
|---|---|
| Framehoogte | 56, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Heren |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400 of 500 Wh |
| Accu positie | Achterdrager |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | T275 |
| Achterrem Type | T275 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | AXA Blueline |
| Voorlicht | AXA Nxt 30 E-bike |
| Motor capaceit | 50 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line Plus |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Slot | ABUS ringslot geschikt voor insteekkabel |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast, aluminium |
| Zadelpen | Vast |
| Gewichtcommercieel | 27 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta A-lane Fit Bes3 Flex accu Navyblue matte
In stock
€ 2.069,10
| Kleurcommercieelcde | Navyblue matte |
|---|---|
| Framehoogte | 51, 56, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400 of 500 Wh |
| Accu positie | Achterdrager |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | T275 |
| Achterrem Type | T275 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | LED remote |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | AXA Blueline |
| Voorlicht | AXA Nxt 30 E-bike |
| Motor capaceit | 40 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Type Shifter | Nexus 7 – C3000-7 |
| Slot | ABUS 4750L + accu slot – Insteek optie |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Type Band | Road Cruiser Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast, aluminium |
| Zadelpen | Vast |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta A-lane Fit Bes3 Flex accu Wolframgrijs
Out of stock
€ 2.249,00| Kleurcommercieelcde | Wolframgrijs |
|---|---|
| Framehoogte | 51, 56, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Poedercoat | Glans |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400 of 500 Wh |
| Accu positie | Achterdrager |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | T275 |
| Achterrem Type | T275 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | LED remote |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | AXA Blueline |
| Voorlicht | AXA Nxt 30 E-bike |
| Motor capaceit | 40 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Type Shifter | Nexus 7 – C3000-7 |
| Slot | ABUS 4750L + accu slot – Insteek optie |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Type Band | Road Cruiser Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast, aluminium |
| Zadelpen | Vast |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina