Resultaat 25–29 van de 29 resultaten wordt getoond
Shimano Nexus 7-speed
Cortina Tide Heren – Opal Green
In stock
€ 773,10
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Merk | Cortina |
| Kleur specifiek | Opal Green |
| Framehoogte | 50, 57, 61 |
| Kleurcode | Opal Green PGRW 80279 |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Frame type | Heren |
| Merk versnellingssysteem | Shimano |
| Remsysteem | Dubbele handrem |
| Type versnellingssysteem | Naaf |
| Wielmaat | 28 |
| Aandrijving | Ketting |
| Bagagedrager | Achter |
| Bel | TRUE |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Geschikt voor kinderzitje | Achter |
| Handvatten | Widek Comfort |
| Gewicht | 20.5 |
| Kleurcode lakstift | Opal Green PGRW 80279 |
| Merk remsysteem voor | Shimano |
| Modeljaar | 2024 |
| Remtype | Rollerbrakes |
| Standaard | Zijstandaard |
| Stuurpen | Vast |
| Stuurvergrendeling | FALSE |
| Type Band | Cortina Canberra met anti-leklaag |
| Type remsysteem voor | RK |
| Type slot | AXA Solid Plus ART** |
| USB oplaadmogelijkheid | FALSE |
| Verlichting achter | Spanninga Elips naafdynamo |
| Verlichting stroomtoevoer | Naafdynamo |
| Verlichting voor | Spanninga XO15 naafdynamo |
| Voeding verlichting | Naafdynamo |
| Voordrager | Nee |
| Voorvork | Vast |
| Zadel | Selle Royal Essenza Relaxed |
| Zadelpen | Vast |
| Modelaanduiding | Geen |
| E-Bike | |
| Type jasbeschermer | Geen |
| Verpakking | Loopkarton |
| Versnelling | Shimano Nexus 7-speed |
| Draagkracht | 120kg |
| Duurzamere keuze | Nee |
| Bandenmaat | 28 x 1.75 |
| Framemodel | Hoog |
| Kliksysteemdrager achter | FALSE |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Cortina U4 Transport Dames – Smooth Grey Matt
In stock
€ 872,10
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Merk | Cortina |
| Kleur specifiek | Smooth Grey Matt |
| Framehoogte | 50, 57, 61 |
| Kleurcode | Smooth Grey UGSW 90040 Matt |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingssysteem | Shimano |
| Remsysteem | Dubbele handrem |
| Type versnellingssysteem | Naaf |
| Wielmaat | 28 |
| Aandrijving | Ketting |
| Bagagedrager | Voor |
| Bel | TRUE |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Geschikt voor kinderzitje | Achter |
| Handvatten | Cortina Dakar |
| Gewicht | 23.5 |
| Kleurcode lakstift | Smooth Grey UGSW 90040 Matt |
| Merk remsysteem voor | Shimano |
| Modeljaar | 2024 |
| Remtype | Rollerbrakes |
| Standaard | Dubbele standaard |
| Stuurpen | Vast |
| Stuurvergrendeling | TRUE |
| Type Band | Cortina Canberra met anti-leklaag |
| Type remsysteem voor | RK |
| Type slot | AXA Solid Plus ART** |
| USB oplaadmogelijkheid | FALSE |
| Verlichting achter | Union 4370 naafdynamo |
| Verlichting stroomtoevoer | Naafdynamo |
| Verlichting voor | Cortina Amsterdam 18 lux naafdynamo |
| Voeding verlichting | Naafdynamo |
| Voordrager | Ja |
| Voorvork | Vast |
| Zadel | Selle Royal Witch |
| Zadelpen | Vast |
| Modelaanduiding | Regular |
| E-Bike | |
| Type jasbeschermer | Geen |
| Verpakking | Loopkarton |
| Versnelling | Shimano Nexus 7-speed |
| Draagkracht | 120kg |
| Duurzamere keuze | Nee |
| Bandenmaat | 28 x 1.75 |
| Framemodel | Laag |
| Kliksysteemdrager achter | FALSE |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Cortina U4 Transport Heren – Jet Black Matt
In stock
€ 872,10
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Cortina |
| Kleur specifiek | Jet Black Matt |
| Framehoogte | 50, 56, 57, 61, 65 |
| Kleurcode | Jet Black UZZ 69005 Matt |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Frame type | Dames, Heren |
| Merk versnellingssysteem | Shimano |
| Remsysteem | Dubbele handrem |
| Type versnellingssysteem | Naaf |
| Wielmaat | 28 |
| Aandrijving | Ketting |
| Bagagedrager | Voor |
| Bel | TRUE |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Geschikt voor kinderzitje | Achter |
| Handvatten | Cortina Dakar |
| Gewicht | 23.5 |
| Kleurcode lakstift | Jet Black UZZ 69005 Matt |
| Merk remsysteem voor | Shimano |
| Modeljaar | 2024 |
| Remtype | Rollerbrakes |
| Standaard | Dubbele standaard |
| Stuurpen | Vast |
| Stuurvergrendeling | TRUE |
| Type Band | Cortina Canberra met anti-leklaag |
| Type remsysteem voor | RK |
| Type slot | AXA Solid Plus ART** |
| USB oplaadmogelijkheid | FALSE |
| Verlichting achter | Union 4370 naafdynamo |
| Verlichting stroomtoevoer | Naafdynamo |
| Verlichting voor | Cortina Amsterdam 18 lux naafdynamo |
| Voeding verlichting | Naafdynamo |
| Voordrager | Ja |
| Voorvork | Vast |
| Zadel | Selle Royal Witch |
| Zadelpen | Vast |
| Modelaanduiding | Regular |
| E-Bike | |
| Type jasbeschermer | Geen |
| Verpakking | Loopkarton |
| Versnelling | Shimano Nexus 7-speed |
| Draagkracht | 120kg |
| Duurzamere keuze | Nee |
| Bandenmaat | 28 x 1.75 |
| Framemodel | Hoog, Laag |
| Kliksysteemdrager achter | FALSE |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Cortina U4 Transport Heren – Mouse Grey Matt
In stock
€ 836,10 - € 872,10Prijsklasse: € 836,10 tot € 872,10
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Merk | Cortina |
| Kleur specifiek | Mouse Grey Matt |
| Framehoogte | 50, 56, 57, 61 |
| Kleurcode | Mouse Grey UGSW 77545 Matt |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Frame type | Dames, Heren |
| Merk versnellingssysteem | Shimano |
| Remsysteem | Dubbele handrem |
| Type versnellingssysteem | Naaf |
| Wielmaat | 28 |
| Aandrijving | Ketting |
| Bagagedrager | Voor |
| Bel | TRUE |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Geschikt voor kinderzitje | Achter |
| Handvatten | Cortina Dakar |
| Gewicht | 23.5 |
| Kleurcode lakstift | Mouse Grey UGSW 77545 Matt |
| Merk remsysteem voor | Shimano |
| Modeljaar | 2024 |
| Remtype | Rollerbrakes |
| Standaard | Dubbele standaard |
| Stuurpen | Vast |
| Stuurvergrendeling | TRUE |
| Type Band | Cortina Canberra met anti-leklaag |
| Type remsysteem voor | RK |
| Type slot | AXA Solid Plus ART** |
| USB oplaadmogelijkheid | FALSE |
| Verlichting achter | Union 4370 naafdynamo |
| Verlichting stroomtoevoer | Naafdynamo |
| Verlichting voor | Cortina Amsterdam 18 lux naafdynamo |
| Voeding verlichting | Naafdynamo |
| Voordrager | Ja |
| Voorvork | Vast |
| Zadel | Selle Royal Witch |
| Zadelpen | Vast |
| Modelaanduiding | Regular |
| E-Bike | |
| Type jasbeschermer | Geen |
| Verpakking | Loopkarton |
| Versnelling | Shimano Nexus 7-speed |
| Draagkracht | 120kg |
| Duurzamere keuze | Nee |
| Bandenmaat | 28 x 1.75 |
| Framemodel | Hoog, Laag |
| Kliksysteemdrager achter | FALSE |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
UGO vouwfiets Low Entry Now I7 Prussian blue
In stock
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Merk | UGO |
| Framehoogte | 20 |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Frame type | Uni |
| Merk versnellingssysteem | Shimano |
| Remsysteem | Dubbele handrem |
| Type versnellingssysteem | Naaf |
| Wielmaat | 20 |
| Aandrijving | Ketting |
| Accu keuzemogelijkheid | Nee |
| Bagagedrager | Achter |
| Bel | Ja |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Handvatten | Velo ergonomic, rubber |
| Gewicht | 13 |
| Meeloopfunctie | Nee |
| Merk remsysteem voor | Tektro |
| Modeljaar | 2023 |
| Standaard | Zijstandaard |
| Stuurpen | Verstelbaar |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Type Band | CST Palm Bay met anti-leklaag |
| Type remsysteem voor | VBK |
| Type slot | Geen |
| Verlichting achter | Ja |
| Verlichting stroomtoevoer | Batterij |
| Verlichting voor | Ja |
| Voeding verlichting | Batterij |
| Voordrager | Nee |
| Voorvork | Vast |
| Zadel | Ergonomic 3049DRN |
| Zadelpen | Vast |
| Versnelling | Shimano Nexus 7-speed |
| Duurzamere keuze | Nee |
| Bandenmaat | 20 x 1.75 |
| Framemodel | Laag |
| Kliksysteemdrager achter | Nee |