Shimano
Sparta A-lane Energy Bes3 Flex accu Egean-Blue mat
In stock
€ 2.339,10
| Kleurcommercieelcde | Egean-Blue mat |
|---|---|
| Framehoogte | 51, 56, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400 of 500 Wh |
| Accu positie | Achterdrager |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | T275 |
| Achterrem Type | T275 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | Purion 200 |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | AXA Blueline |
| Motor capaceit | 50 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line Plus |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Slot | ABUS 4750L + accu slot – Insteek optie |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast, aluminium |
| Zadelpen | Vast |
| Gewichtcommercieel | 28 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta A-lane Energy Bes3 Flex accu Iceblue mat
In stock
€ 2.339,10
| Kleurcommercieelcde | Iceblue mat |
|---|---|
| Framehoogte | 51, 56 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400 of 500 Wh |
| Accu positie | Achterdrager |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | T275 |
| Achterrem Type | T275 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | Purion 200 |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | AXA Blueline |
| Motor capaceit | 50 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line Plus |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Slot | ABUS 4750L + accu slot – Insteek optie |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast, aluminium |
| Zadelpen | Vast |
| Gewichtcommercieel | 28 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta A-lane Energy Bes3 Flex accu Navyblue matte
In stock
€ 2.339,10
| Kleurcommercieelcde | Navyblue matte |
|---|---|
| Framehoogte | 56, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Heren |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400 of 500 Wh |
| Accu positie | Achterdrager |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | T275 |
| Achterrem Type | T275 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | Purion 200 |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | AXA Blueline |
| Motor capaceit | 50 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line Plus |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Slot | ABUS 4750L + accu slot – Insteek optie |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast, aluminium |
| Zadelpen | Vast |
| Gewichtcommercieel | 28 |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta A-lane Fit Bes3 Flex accu Navyblue matte
In stock
€ 2.069,10
| Kleurcommercieelcde | Navyblue matte |
|---|---|
| Framehoogte | 51, 56, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Poedercoat | Mat |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 400 of 500 Wh |
| Accu positie | Achterdrager |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Tektro |
| Voorremmerk | Tektro |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | T275 |
| Achterrem Type | T275 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK HD tot 27kg |
| Merk Display | LED remote |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | AXA Blueline |
| Voorlicht | AXA Nxt 30 E-bike |
| Motor capaceit | 40 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Type Shifter | Nexus 7 – C3000-7 |
| Slot | ABUS 4750L + accu slot – Insteek optie |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Type Band | Road Cruiser Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast, aluminium |
| Zadelpen | Vast |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Sparta C-Grid Energy Bes3 Incl. 500wh Titan Grey Gloss
In stock
€ 2.699,10
| Kleurcommercieelcde | Titan Grey Gloss |
|---|---|
| Framehoogte | 46, 51, 56, 61 |
| E-bike systeem | Bosch |
| Frame Materiaal | Aluminium |
| Frame type | Dames |
| Merk versnellingen | Shimano |
| Merk | Sparta |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Versnellingen locatie | Naaf |
| Achternaaf | Shimano |
| Voornaaf | KT-K88F – 36g – 6 Bolt |
| Poedercoat | Glans |
| Merk Accu | Bosch |
| Accu capaceit | 500 Wh |
| Accu positie | In frame, uitneembaar |
| Type Accu | Li-ION |
| Achterremmerk | Alongha |
| Voorremmerk | Alhonga |
| Voorremsoort | Hydraulische schijfrem |
| Voorrem Type | HT474 |
| Achterrem Type | HT474 |
| Bagagedrager | Aluminium, MIK compatible tot 25kg |
| Merk Display | Purion 200 |
| Kettingbescherming | Kettingkast |
| Achterlicht | AXA JUNO-E |
| Voorlicht | Herrmans MR-GO 6-12V 100 lumen |
| Motor capaceit | 50 |
| Motorlocatie | Midden |
| Motor Type | Active Line Plus |
| Trapondersteuningaantal | 4 |
| Merk Zadel | Selle Royal |
| Merk Shifter | Shimano |
| Type Shifter | Nexus 7 – C3000-7 |
| Slot | ABUS 4750L + accu slot – Insteek optie |
| Standaard | Eenpoot standaard |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Merk Band | Schwalbe |
| Soort Band | Anti-lek |
| Type Band | Energizer Active Plus – 50-622 |
| Accuitneembar | Ja |
| Soort Voorvork | Vast, aluminium |
| Zadelpen | Vast |
| Gewichtcommercieel |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina