Achter
Alpina Jongens Yabber Pacific Blue Matt – Jet Black Metallic Matt
Available on backorder
€ 440,10
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Merk | Alpina |
| Kleur specifiek | Pacific Blue Matt – Jet Black Metallic Matt |
| Framehoogte | 36, 42 |
| Kleurcode | PMS 7714 C – RAL 9005 |
| Aantal versnellingen | 3 |
| Frame type | Jongens |
| Merk versnellingssysteem | Shimano |
| Remsysteem | Dubbele handrem en terugtraprem |
| Type versnellingssysteem | Naaf |
| Wielmaat | 24, 26 |
| Bagagedrager | Achter |
| Bel | Ja |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Handvatten | Alpina |
| Gewicht | 15,3, 18,7 |
| Kleurcode lakstift | PMS 7714 C – RAL 9005 |
| Merk remsysteem voor | Merkloos |
| Modeljaar | 2021 |
| Remtype | Terugtraprem en V-Brake achter + V-Brake voor |
| Standaard | Zijstandaard |
| Stuurpen | Vast |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Type Band | Deli |
| Type remsysteem voor | VBK |
| Type slot | Axa REN |
| Verlichting achter | IKZI 120 |
| Verlichting stroomtoevoer | Batterij |
| Verlichting voor | IKZI 210 |
| Voordrager | Nee |
| Voorvork | Verend |
| Zadel | Alpina |
| Zadelpen | Vast |
| Modelaanduiding | Geen |
| Verpakking | Doos |
| Versnelling | Shimano Nexus 3-Speed |
| Duurzamere keuze | Nee |
| Framemodel | Hoog |
| Kliksysteemdrager achter | Nee |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Cortina E-Common Integrated Family Uni – Eclips Black
Available on backorder
€ 2.439,90
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Cortina |
| Kleur specifiek | Eclips Black |
| Framehoogte | 46, 50, 57, 61 |
| Kleurcode | MGSG 62759 |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Frame type | Uni |
| Merk versnellingssysteem | Enviolo |
| Remsysteem | Dubbele handrem |
| Type versnellingssysteem | Naaf |
| Wielmaat | 28 |
| Aandrijving | Ketting |
| Accu keuzemogelijkheid | TRUE |
| Bagagedrager | Achter |
| Bel | TRUE |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Handvatten | Herrmans Ergo |
| Gewicht | 29 |
| Kleurcode lakstift | Eclips Black MGSG 62759 |
| Meeloopfunctie | TRUE |
| Merk drager | Cortina |
| Merk remsysteem voor | Shimano |
| Modeljaar | 2024 |
| Ondersteuningsstanden | 4 + walk assist |
| Positie motor | Midden |
| Remtype | Hydraulische schijfremmen |
| Sensor | Rotatie |
| Standaard | Extra stabiele dubbele standaard |
| Stuurpen | Verstelbaar |
| Stuurvergrendeling | TRUE |
| Type Band | CST Soho Sixty met anti-leklaag |
| Type motor | Bosch Active Line plus middenmotor (Smart) |
| Type remsysteem voor | SH |
| Type slot | Abus Amparo 4650 R ART** |
| USB oplaadmogelijkheid | Nee |
| Verlichting achter | Spanninga Pling powered by e-bike system |
| Verlichting voor | Spanninga kopl Axendo 40 plus E-bike |
| Voeding verlichting | E-Bike |
| Voordrager | Ja |
| Voorvork | Vast |
| Zadel | Selle Royal Orbis |
| Zadelpen | Vast |
| Modelaanduiding | Family |
| Display functies | 4 ondersteuningsniveaus, laadtoestand, verlichting inschakelen, loopondersteuning, verbinding met de |
| Type jasbeschermer | Geen |
| Vermogen motor | 250W |
| Versnelling | Enviolo Urban |
| Accu Locatie | Geïntegreerd |
| Duurzamere keuze | Nee |
| Bandenmaat | 28 x 1.75 |
| Elektrisch systeem | Bosch 36v Smart |
| Framemodel | Laag |
| Kliksysteemdrager achter | TRUE |
Opties selecteren
Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Dahon vouwfiets Mariner D8 quick silver grijs
Available on backorder
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Merk | Dahon |
| Framehoogte | 20 |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Frame type | Uni |
| Merk versnellingssysteem | Shimano |
| Remsysteem | Dubbele handrem |
| Type versnellingssysteem | Derailleur |
| Wielmaat | 20 |
| Aandrijving | Ketting |
| Accu keuzemogelijkheid | Nee |
| Bagagedrager | Achter |
| Bel | Ja |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Handvatten | Dahon Ergo Comfort |
| Gewicht | 12.6 |
| Meeloopfunctie | Nee |
| Merk remsysteem voor | Merkloos |
| Modeljaar | 2024 |
| Standaard | Zijstandaard |
| Stuurpen | Verstelbaar |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Type remsysteem voor | VBK |
| Type slot | Geen |
| Verlichting achter | Geen |
| Verlichting stroomtoevoer | Geen |
| Verlichting voor | Geen |
| Voeding verlichting | Geen |
| Voordrager | Nee |
| Voorvork | Vast |
| Zadel | Dahon Ergo Comfort |
| Zadelpen | Vast |
| Versnelling | 8 |
| Draagkracht | 105kg |
| Duurzamere keuze | Nee |
| Bandenmaat | 20 x 1.50 |
UGO vouwfiets Essential Just S1 misty grey
Available on backorder
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Merk | UGO |
| Framehoogte | 20 |
| Aantal versnellingen | 1 |
| Frame type | Uni |
| Merk versnellingssysteem | Shimano |
| Remsysteem | Handrem voor en terugtraprem |
| Type versnellingssysteem | Vast |
| Wielmaat | 20 |
| Aandrijving | Ketting |
| Accu keuzemogelijkheid | Nee |
| Bagagedrager | Achter |
| Bel | Ja |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Handvatten | Ergonomic kraton rubber |
| Gewicht | 12.25 |
| Meeloopfunctie | Nee |
| Modeljaar | 2022 |
| Stuurpen | Vast |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Type Band | CST Palm Bay met anti-leklaag |
| Verlichting achter | Ja |
| Verlichting stroomtoevoer | Batterij |
| Verlichting voor | Geen |
| Voeding verlichting | Batterij |
| Voorvork | Vast |
| Zadel | DS2404 |
| Zadelpen | Vast |
| Versnelling | Geen |
| Draagkracht | 110kg |
| Duurzamere keuze | Nee |
| Bandenmaat | 20 x 1.50 |
UGO vouwfiets Premium Dare I3 alpine green
Available on backorder
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Merk | UGO |
| Framehoogte | 20 |
| Aantal versnellingen | 3 |
| Frame type | Uni |
| Merk versnellingssysteem | Shimano |
| Remsysteem | Dubbele handrem |
| Type versnellingssysteem | Naaf |
| Wielmaat | 20 |
| Aandrijving | Ketting |
| Accu keuzemogelijkheid | Nee |
| Bagagedrager | Achter |
| Bel | Ja |
| Framemateriaal | Aluminium |
| Handvatten | Velo ergonomic, rubber |
| Gewicht | 13 |
| Meeloopfunctie | Nee |
| Modeljaar | 2022 |
| Stuurpen | Vast |
| Stuurvergrendeling | Nee |
| Type Band | CST Palm Bay met anti-leklaag |
| Verlichting stroomtoevoer | Batterij |
| Verlichting voor | Ja |
| Voeding verlichting | Batterij |
| Voorvork | Vast |
| Zadel | Ergonomic 3049DRN |
| Zadelpen | Vast |
| Duurzamere keuze | Nee |
| Bandenmaat | 20 x 1.50 |








